Novinky 2011

PF2012

 

22.12.2011

Do nového domova odjela i Julinka. Doma stále čeká na nového majitele sladký chlapeček Iago - viz štěňátka

Guendo Happy Perro z Kovárny - patelly 0/0, vyšetření na dědičné oční onemocnění opět bez nálezu (zdravý). Gratulujeme!

Nové fotky: Belinky (7,5 let), Happy Havana Boy, Ian Belle, Iago Belle, I am Neo a Juliette.
Přidána stránka vrhu K, který byl zapsán na naši chovatelskou stanici a odchován v rodině Schejbalových.

 

21.11.2011

Jemma a Kiara jsou v nových domovech. Juliette je zadaná. Poslední štěňátko na prodej miláček Iago Belle - viz štěňátka

Na Mezinárodní výstavě v Nitře dne 19.11.2011 získal náš Inimitable Buddy Bohemia Alké ocenění Výborný 1, CAC a CACIB.

Fotky Isaaca a Jemmy z nových domovů.

 

23.10.2011

Keyan a Ivory jsou již v nových domovech. Jemma je zadaná. K prodeji tak máme úžasného mazlíka Iaga, krásnou Juliette a něžnou Kiaru. Více informací na stránce štěňátka.

Na Speciální výstavě KCHMPP v Mladé Boleslavi 15.10.2011 získal Happy Havana Boy z Kovárny ("Yuko") známku Výborný 1, CAJC a BOJ (Nejlepší mladý plemene). Yuko tak splnil poslední podmínku chovnosti a je i Chovným psem.
JCh.Golden Happy Sun z Kovárny obdržela titul Mladá fena roku 2010!
Gratulujeme!

Nové fotky sourozenců: Yuka (Happy Havana Boy), Hoxa (Happy Hoxo Smile) a Dipsy (Happy White Princess).

 

12.10.2011

Také Charming, Isaac, Karo, Kim, Kessie, Keyko a Kylie odešli do nových domovů. Keyan je zadaný. K prodeji nám tak zbývají dva kluci z I vrhu (Iago, Ivory), dvě holky z J vrhu (Jemma a vzácně čokoládová Juliette) a jedna holka z K vrhu (Kiara). Více informací na stránce štěňátka.
Štěníkům z CH vrhu, I vrhu a J vrhu jsem již přidala samostatnou stránku, štěníci nabízení na prodej zde mají mnoho nových dnešních fotek, další najdete na Rajčeti.
Nové fotky přidány také do fotogalerie K vrhu

Na Klubové výstavě v Ermelu (NL) skvěle zabodoval náš odchov Guendo Happy Perro z Kovárny a to když po vítězství ve třídě otevřené získal i CAC a titul Nejlepšího psa!!! Gratulujeme!!

 

15.09.2011 Do nových domovů již odešli Chester, I am Neo, Ian Belle a Janine. Fotky volných štěňátek stejně tak jako zadaných, ale ještě neprodaných štěníků najdete zde (CH vrh, I vrh, J vrh).
Včera jsem se byla podívat na štěníky po Nessince, nové fotky jsem přidala na jejich stránku (K vrh).

 

31.08.2011 Guendo Happy Perro z Kovárny se zúčastnil další výstavy - dne 28.08.2011 na mezinárodní výstavě v Rotterdamu získal známku Výborný 2 a tituly res.CAC a res.CACIB. Gratulujeme!

 

29.08.2011 Nové fotky štěňátek z K vrhu. Na štěníky jsem se byla dnes podívat a usnesli jsme se, že barvy jsou u kluků : 1x černobílý (Karo), 1x bílý se sable znaky na hlavě (Keiko), 2 kluci v hnědých tóneh s hnědým pigmentem, z toho jeden červenozlatý s bílou (Kim) a jeden temně čokoládový s bílými znaky (Keyan). Holky jsou všechny černobílé jako maminka a mají jména Kiara, Kessie a Kylie.

 

28.08.2011

Díky zrušení rezervace máme zase volnou fenku Juliette, červenohnědé barvy s bílými znaky a hnědým pigmentem. Juliette je výstavní kvality.

 

26.08.2011 Nové fotky štěňátek z CH vrhu, I vrhu a J vrhu. V nejstarším vrhu máme volného pejska Charminga, v I vrhu máme volné dva pejsky Iago a Ivory a v nejmladším vrhu máme volnou fenku Jemma. Charming je ihned k odběru, štěníci z vrhu I a J budou k odběru za cca 10 dní.

 

12.08.2011

Chester a Charming byli očkovaní a čipovaní a během týdne budou připravení pro odjezd do nových domovů. Chestera nabízíme s 50% slevou z důvodu špatného skusu (tato vada mu nijak nevadí v životě).

Prcky z I vrhu a J vrhu jsme nakonec sloučili, aby si užili více prostoru - mají spolu k dispozici celou místnost. Vzhledem k tomu, že v I vrhu jsou jen kluci a v J vrhu jen holky, nemusíme mít obavy ze záměny. Maminy je teď na střídačku kojí, i když na noc jsou zalezlí všichni ve svých původních pelíšcích, až na malého Krtečka (Ian Belle), který si hraje na kukačku a rozhodl se bydlet s Frézinkou a jejíma holkama. Všechna štěňátka vypadají, že budou mít kompletní set řezáků, kluci už mají sestouplá varlátka. Hnědobílá fenka po Frézince je opravdu pravá genetická hnědá s hnědým pigmentem.

Nové fotky prcků z našich vrhů dodáme po víkendu.

V pondělí nad ránem porodila Finesse Belle z Kovárny velikánský vrh sedmi štěňátek po našem Buddym. Protože majitelé Nessinky chtějí jen jeden vrh, budou tato štěňátka zapsána na naši chovatelskou stanici. Narodila se a vyrůstat budou ale s majiteli Nessinky. Nessi všechno zvládla "levou zadní" a v rekordním čase :-) Vrh je barevně velmi zajímavý - všechny tři holky jsou jako maminka, černobílé, jeden pejsek je černobílý, jeden hnědobílý, jeden bílý s čokoládovými znaky na hlavě a jeden je nádherný tmavě čokoládový s bílými znaky. Štěníci rostou jak z vody. První fotky zde.

Více o všech našich vrzích najdete na stránce Štěňátka

 

02.08.2011

Nové fotky Chestera a Charminga z šesti týdnů věku zde. Kluci jsou parádní, už běhají, štěkají, honí se, hrají si i s velkými psy a hlavně na úúúplně každého vrtí ocáskem a úúúúplně každého chtějí olizovat :-) Praví psí společníci :-) Chestera z důvodu špatného skusu nabízíme za poloviční cenu (tato vada ho nijak neomezuje v životě).

Nové fotky prcků po Belince z I vrhu zde. Na fotkách jsou mimina tři týdny stará, už koukají, chodí, a i když ještě nevylézají z porodní bedýnky, tak komentují domácí dění. K zadání jsou volní oba světlí pejsci.

Frézinčina mimina z J vrhu jsou sice o dva dny mladší, než I vrh, ale o hodně větší. Fréza má mimin méně a mléka asi opravdu hodně a na buclících to je znát. Taky koukají, taky si občas povídají, ale chodit jim přes ta velká bříška zatím moc nejde :-) K zadání světlá fenka. Fotky zde.

Happy Havana Boy absolvoval úspěšně bonitaci. Po doplnění výstavy bude chovným psem!

 

18.07.2011

Nové fotky štěňátek po Happy ze tří a čtyř týdnů věku zde.

Belinka porodila v neděli 10.07. pět štěňátek a šlo jí to pěkně rychle - bohužel všechno jsou to kluci (a já si tolik přála po Belince fenu), zato máme hezky rozložené barvy. Fotky zde.

Frézinka si pospíšila, ač porod spadal ke konci týdne, stihla porodit už v úterý 12.07. Narodila se nám 4 štěňátka - tři holčičky (z toho jedna vypadá že bude pravá hnědá s hnědým pigmentem) a jeden kluk. Kluk bohužel neměl moc sil a tak jsme o něj přišli :-( Fotky zde.

 

07.07.2011

Štěňátka po Happy krásně rostou. Už začínají otevírat oči a prozkoumávat okolí. Fotky ze dvou týdnů věku zde.

S naším novým psem Béďou (Inimitable Buddy Bohemia Alké) jsme byli na výstavě. Na Klubové výstavě KCHMPP v Mladé Boleslavi získal dne 02.07.2011 známku Výborný 1, CAC od rakouské rozhodčí paní Phyllis-Poduschka.

V neděli 26.06.2011 jsme se museli rozloučit s naší nejstarší skoro 14-ti letou Jenny :-(( Nezapomeneme!

 

24.06.2011

Happy porodila v úterý dvě štěňátka - pejsky. Oba jsou bílí s minimálními krémovými znaky. První foto zde.

Golden Happy Sun byla vyšetřena na luxaci patell a tak jako její maminka má výsledek 0/0 - bez postižení.

 

18.06.2011

Happy už je jak kulička a během cca týdne by měla rodit. Také Bellinka a Frézie jsou březí - popravdě jsme ani nečekali takový úspěch s krytím. Léto tedy bude u nás ve znamení štěňátek, malých havanských hopsíků a smíšků.

Happy Havana Boy - Yuko, byl dnes na své první výstavě. Na Krajské výstavě v Hradci Králové dnes získal Výborný 1, Vítěz třídy mladých. Yuko je krasavec, na svůj věk má neuvěřitelnou kvalitu srsti a opravdu fantastickou mimořádně přátelskou povahu; doufám, že ho ještě na nějaké výstavě potkáme.
Nové fotky Yuka (10 měsíců) i Guenda (22 měsíců)

 

19.05.2011

Naše Happy je březí!! Koncem června očekáváme různobarevná štěňátka po exteriérově výborných, výstavně úspěšných, ale především na dědičné vady testovaných a zdravých rodičích s perfektní povahou. Už se těšíme :-)

14.05.2011 na MVP v Holandském městě Goes získal náš odchov Guendo Happy Perro z Kovárny známku Výborný 1, res.CAC, res.CACIB (CAC se v NL zadává jen jeden pro všechny psy a jeden pro všechny feny). Gratulujeme!

 

07.05.2011 Dlouho jsme neaktualizovali, nebylo nic moc nového, ale to se teď radikálně změní :-) Máme totiž nového chovného psa - Inimitable Buddy Bohemia Alké. Badík je barvy sable s bílou. Chystáme se na výstavy a doufáme že po něm budeme mít i štěňátka. Protože nám záleží hodně na zdraví, stejně jako naše fenky, i Badík podstoupil vyšetření na luxaci patelly a očí - obojí s perfektním výsledkem (bez postižení). Badíka nabízíme ke krytí - kryje spolehlivě a rád :-)
Nové aktuální vyšetření očí jsme udělali i Happynce, Belině a Fréze - všechny také prospěly skvěle.
Nové dobré informace o přezubení H vrhu a nové fotky dvou štěňat - Happy White Princess a Happy Hoxo Smile.

 

30.01.2011 Nové fotky našich odchovů - pejska Bichu, fenky Nessinky (Finesse) a pejska Yuka (Happy Havana Boy), ze kterého roste opravdový krasavec.

 

 

Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008
Novinky 2007

  Mapa webu

Webmaster